Mototrek.pl - RoundTheWorld
Zobacz gdzie jesteśmy
Zobacz gdzie jesteśmy - KLIKNIJ TUTAJ!
czwartek, 14 lipca 2011
Bye bye NZ
Za 5 min wsiadamy w taksowke i jedziemy a lotnisko. NZ jest niesamowita i bedziemy tesknic!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz