Mototrek.pl - RoundTheWorld
Zobacz gdzie jesteśmy
Zobacz gdzie jesteśmy - KLIKNIJ TUTAJ!
czwartek, 14 lipca 2011
Bye bye NZ
Za 5 min wsiadamy w taksowke i jedziemy a lotnisko. NZ jest niesamowita i bedziemy tesknic!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)