niedziela, 5 czerwca 2011
Galapagos cd
Po dwoch latach od ostatniego nurkowania przenieslismy sie znowu do podwodnej rzeczywistosci ...i przypomnielismy sobie jak niesamowita sprawa jest schodzenie pod wode :) Wlasnie wrocilismy do domu cali podekscytowani dzisiejszym dniem. To bylo niesamowite - unosilismy sie w wodzie razem z rekinami (widzielismy 2 gatunki: white tipped i mlot), zolwiami morskimi, barakudami, wegorzami, rybami skorpionami, i lawicami roznorodnych ryb. Widocznosc byla srednia, ale i tak bylo to przezycie! Podziekowania dla Luca (naszego mastera z Chorwacji) i Igora za dobre wyszkolenie, bo po 2 latach przerwy nawyki zostaly dobre! Teraz tylko ostatnia noc na wyspach, a wlasnie kupilismy duzo ryby na kolacje (i dostalismy wspaniala wiadomosc, ze familia z BB ma +1 chlopca wiecej :), wiec pewnie na jednym drinku sie nie skonczy ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)