Wczoraj o 20.30 przyjechalismy do Puerto Natales. Szybko znalezlismy spanie i pobieglismy do sklepu po prowiant na trekking.
Teraz jest 6.20 rano i za godzine wsiadamy w autobus, ktory nas zawiezie do parku narodowego (2,5h).
Zamierzamy przejsc cala petle wokol 'wiez' o odwiedzic 2 punkty widokowe - w sumie to troche ponad 110km trekkingu. Zajmie nam to okolo 8-10 dni i w tym czasie nie bedzie z nami zadnego kontaktu. Bedziemy wysylali wiadomosci ze SPOTA, jesli bedzie to mozliwe.
Idziemy na lekko (wszystkie zbedne rzeczy zostawiamy w hostelu Mirador w Puerto Natales).
Szkoda tylko, ze od rana pada deszcz...
wtorek, 12 kwietnia 2011
Torres del Paine
2.04
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz