piątek, 11 lutego 2011

Przygotowań ciag dalszy....

¡Buenos dias!

Do wyjazdu zostały już dwa tygodnie... Pogoda jest dziś wyjątkowo paskudna, więc tym bardziej cieszy nas prognoza w Rio .. 26 C i codziennie słoneczko. Mamy już zapewniony nocleg w Rio przez pierwsze kilka dni. Zrezygnowaliśmy z uczestnictwa w Karnawale bo okazało sie to zbyt duzym wydatkiem. Wynika to z tego, że większość Hosteli, Hoteli i Guesthous'ów wymaga rezerwacji na co najmniej 5 nocy. Taka przyjemność kosztuje około 3 tys zł. Phi! Oprócz tego, uczestnictwo w pokazie samby na Sambodromie to wydatek rzędu 600$ za noc/os. ¡Demasiado caro! Postanowiliśmy spędzić ten gorący okres na wyspie Ihla Grande a sambę obejrzeć podczas prób przed karnawałem.
W tej chwili robi nam się coraz więcej roboty związanej z wyjazdem więc mamy coraz mniej czasu na pisanie bloga ale odrazu jak zakwaterujemy się w Madrycie, nadrobimy zaległości :)

¡Hasta pronto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz