niedziela, 13 lutego 2011
Bagaz na zeszloroczny wyjazd do Nepalu; wartości w gramach na osobę ;) + 550 jedna karimata
Tym razem będzie ciut więcej...Wstępne pakowanie już zrobiliśmy tydzień temu. Wagowo bardzo podobnie, bo bez żywności liofilizowanej, telefonu satelitarnego (sieć Thuraya nie działa w Am Pld, zdecydowaliśmy się na lokalizator satelitary SPOT z opcją "heli rescue"). Za to, tym razem w bagażu mamy większe (objętościowo, bo wagowo tylko 500g) śpiwory (do - 10C) i trochę więcej dupereli. Opcja tropikalna - czyli kiedy będziemy nosić na sobie tylko szorty, koszulki, kapelusze i adidasy będzie wyglądała tak, że uwzględniając wodę i buty trekingowe mój plecak będzie ważył około 20 kg Ani pewnie około 15. Wszystko się jeszcze okaże za tydzień.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz