środa, 10 sierpnia 2011

Zapraszamy do wypelniania ankiety!

Mamy kilka dni na podjecie decyzji co bedziemy robic w Tanzanii. Bedzie nam milo uslyszec Wasze sugestie. Czekamy na Wasze odpowiedzi.
Pozdrawiamy!

1 komentarz:

  1. konieczenie 3 z podanych ;-)
    a samym Parku Serengeti
    Ngoro-Ngoro park w kraterze wygasłego wulkanu

    M.

    OdpowiedzUsuń