

Wszystko już jest jasne: rozpoczynamy naszą podróż 26 lutego 2011 o godzinie 14.00. Najpierw do Madrytu skąd następnego dnia lecimy do Rio de Janeiro. Tam rozpocznie się nasz 3 miesięczny okres pobytu w Ameryce Południowej. Szczegółowy plan połączeń lotniczych możecie zobaczyć na załączonej mapce.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz